Kendte28. juli 2020

Se billedet: Kim og Kanye set sammen for første gang

Det celebre par er for første gang set sammen, siden Kanye Wests opsigtsvækkende vælgermøde i South Carolina forrige søndag

Der skulle gå over en uge, før Kanye West og Kim Kardashian skulle blive genforenet efter hans eksplosive vælgermøde i South Carolina forrige søndag.

Mandag fløj den 39-årige mor til fire til Cody i Wyoming, hvor hun blev genforenet med sin 43-årige rapper-mand.

Men det var ikke ligefrem fordi, de to fejrede gensynet med en date på en romantisk restaurant.

Parret blev nemlig fotograferet i en bil, mens de ventede på mad fra fastfoodkæden Wendy's.

Artiklen fortsætter under billedet.

https://imgix.seoghoer.dk/20200728-041114-2-1008x672we.jpg
 Foto: Tmza/Backgrid/Ritzau Scanpix

Her ses Kim og Kanye for første gang sammen efter hans famøse sammenbrud. Foto: Tmza/Backgrid/Ritzau Scanpix

Parret havde deres opmærksomhed stift rettet mod hver deres telefon, mens de ventede på deres fastfood.

Den britiske avis Daily Mail kan vise billeder af parret, der sidder i bilen, og Kim ser meget oprørt ud, og det ligner, hun græder.

Og realitystjernen og rapperen trænger måske til at trøstespise en smule efter en meget kaotisk uge: Hele nedturen startede, da West til et vælgermøde udleverede detaljer fra han og hustruens privatliv.

Artiklen fortsætter under billedet.

https://imgix.seoghoer.dk/media/article/skaermbillede_2020-07-25_kl._23.50.30.png
 Foto: MEGA

Sponsoreret indhold