Romantisk rejse: Lærke Bodilsen på fræk ferie med dansk rapper
Internetdetektiverne lagde hurtigt to og to sammen, da Lærke Bodilsen i julen var på et luksuriøst hotel i Spanien.
Her var hun nemlig sammen med en fyr, som ikke er helt ukendt i Danmark. Og selv om OnlyFans-kreatøren mere eller mindre forsøgte at skjule ham, fandt folk hurtigt ud af sandheden.
Med på den romantiske rejse var nemlig rapperen A'typisk. Det bekræfter Lærke nu på sin Instagram-profil.
- Jeg kan godt bekræfte, at jeg rejste ned på et femstjernet hotel til A'typisk og var sammen med ham i nogle dage, siger hun i en spørgerunde.

Trods bekræftelsen er Lærke ikke meget for at fortælle om sit forhold til den kendte rapper.
- Der skete nogle ting, som jeg ikke har lyst til at udtale mig om for min egen sikkerheds skyld, siger hun og uddyber:
- Jeg tænker, det er dumt at komme nærmere ind på det. Det må blive en ubehagelig sandhed, jeg tager med mig i graven.
I sin spørgerunde på Instagram får Lærke et hav af spørgsmål om rejsen med A'typisk, men hun fejer dem af vejen en efter en.
- Lad være med at stille mig spørgsmål, for jeg skal slet ikke udtale mig om ham, slår hun fast til sidst.