Susan K: Underholdende at se ”alfahannen” pigesur

Hun har selv deltaget i Paradise Hotel 2 gange, og nu blogger Susan K såmænd om denne sæsons udgave. Her lægger brystbomben ikke fingrene imellem.
- Underholdende at se en mandeloge, hvor "alfahannen" bliver pigesur. Tag en tudekiks, skriver Susan i sin blog på bt.dk.
Se også: Web-tv: Pigedrama i Paradise
Ud over Daghan har Susan en mening om de fleste deltagere på hotellet.
- Så tjekkede Emil ind, og hold da op, der blev drukket igennem til indvielsen i mandelogen. Men okay - jeg har da sjældent set en deltager SÅ stiv og mærkelig?!
Læs også: Jacobs vilde fødselsdag
Også Sheila Maria får selvfølgelig en kommentar af den tidligere Paradise-deltager.
- Og så er Sheila-Maria i gang med fyr nummer tre. Denne gang Nichlas! Glæder mig til at se, hvor langt hun kommer i spillet. Det, at hun er så meget om sig, kan skade hende i længden. Og det er ensbetydende med, at hun ryger ud, skriver Susan K, som allerede glæder sig til at følge med igen fra på mandag.