”Singletown”-parret Trine Amalie Kann og Victor Norrman skal giftes

LÆS OGSÅ: Margot Robbie har født: Er blevet mor til en ...
I flere sæsoner har ”Singletown” formået at teste kærligheden blandt flere par.
Nogle forhold er sidenhen gået galt, såsom Line Maria Busk og Nicklaes Olsen, Melina Buur og Lenny Pihl, Freja Benedikte og Mick Skov og Teitur Skoubos forhold til Christel Trubka.
Også den tidligere ”Paradise Hotel”-deltager, Mike Jørgensen og kæresten Freja, som Mike ellers friede til i programmet, gik fra hinanden.
Et af de par, der dog har holdt deres kærlighed ved lige, er Victor Norrman og Trine Amalie Kann fra første sæson.
Og de skal nu giftes!
Det afslører parret på Instagram.
- 25/10/24, skriver Trine efterfulgt af en ring-emoji.
Til opslaget, som du kan se her, har Trine også delt et billede af ringen.
Da Trine Amalie Kann og Victor Norrman deltog i ”Singletown” tilbage i 2020, valgte de ikke at blive i alle episoderne af programmet.
Efter at have set hinanden date andre personer, valgte de begge at vise hinanden en æske med et hjerte i til en kærlighedstest.
Det betød, at de kunne forlade ”Singletown”-lejlighederne sammen, og heldigvis har det vist sig, at realityprogrammet også kan styrke et forhold.