
Melissa Bentsen afslører: Dater ny fyr

LÆS OGSÅ: Melissa Bentsen deler hudløst ærligt billede af kroppen: Bades i kærlighed
I september kunne "Forræder"-stjernen Melissa Bentsen fortælle, at hun i den grad kæmpede med hjertersorger efter et kærestbrud.
Men nu tyder det på, at den labre TV 2-kendis er blevet færdig med at græde og har kastet sig ud på datingmarkedet igen.
- Jeg dater. Jeg ved ikke rigtigt helt selv, hvad der foregår, siger Melissa Bentsen, da SE og HØR møder hende torsdag eftermiddag i forbindelse med premieren på "Den forsvundne kuffert" i Imperial i København.
- Men jeg vil bare gerne lige lande i det her med at være single og nyde andre mennesker.

Der er dog én fyr, der måske er en smule mere interessant end de andre. Det er dog alt for tidligt overhovedet at sætte ord på, hvad det forhold kunne være.
- Jeg har nydt en, som jeg har set lidt. Men jeg vil ikke kalde det noget endnu. Jeg ved ingenting, siger en grinende Melissa, der også fortæller, at den ikke står meget sommerferie i udlandet i år.
- Jeg vil bare gerne hygge mig. Jeg har været meget ude at rejse, så nu er jeg helt bombet i hovedet og vil bare gerne slappe af herhjemme.
Se alle billederne fra premieren på "Den forsvundne kuffert" her:
Premiere på "Den forsvundne kuffert"
